Hakkımızda 45 yılı aşkın deneyime sahibiz

Eruslu Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

ErusluNonwoven Grup

Eruslu Şirketi, 1972 yılında Türkiye'nin güneydoğu tarafına kurulmuş, o zamandan beri farklı alanlarda tekstil üretimi yapmaktadır ve yeni yatırımlarla hızla büyümeye devam etmektedir. Dünyanın yeni gelişmeleri doğrultusunda şirket BCF halı ipliği üretimine yeni yatırımlar yapmaya karar verdi ve Eruslu Tekstil Sanayi ve Sanayi A.Ş. 1994 yılında (aylık 1500 ton kapasite). küreselleşmesinin bir sonucu olarak Eruslu Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2003 yılında Emirhan Halı markasıyla (aylık 600.000 m2) makine halısı imalatına yatırım yaptı.

Eruslu Tekstil Sanayi vs Ticaret A.Ş. 2010 yılında spunlace nonwoven kumaş ENG (Eruslu Nonwoven Group) markası üretimine yatırım yaptı. Bu yeni bir yatırım sayesinde Eruslu Nonwoven Group, nonwoven kumaşlar için üretim yapmayı amaçladı, öncelikle kişisel bakım, hijyen, kadın hijyeni ve tek yönlü olarak kullanıldı. temizlik malzemeleri vb ...

Ekip Arkadaşlarımız

Profesyonel çalışma ekibimiz

Gökçe Şirin Köknar

Muhasebe ve Finansman Sorumlusu

Cengiz Kaplan

Dış Ticaret Sorumlusu

Serpil ÖZTÜRK

Dış Ticaret Sorumlusu

Bilge SATICI

Yurt İçi Müşteri Temsilcisi

Kadir ÇEVİK

Muhasebe ve Finansman Personeli

Gizem SERT

Muhasebe ve Finansman Personeli

Müşteri odaklı zekâ ve yaratıcılık ve yenilikçilik

İşletmenizin büyümesine yönelik çözümlerimiz

Genişlik aylık 4000 ton kapasite, çok çeşitli ürün yelpazesi Eruslu Nonwoven Group, müşteri odaklı zekâ ve yaratıcılık ve yenilikçilik genişliği sunmakta ve pazar genişliğinde rekabette ön plana çıkmaktadır. "kaliteli ürünler + iyi hizmetler = müşteri memnuniyeti" nin değişmezliği ve bu mantalite ile prensibimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Read More
130
Ton
Günlük Üretim
4
Aktif
İşletme
+ Yeni planlanan işletmeler
Dünya Çapında
35
den Fazla Ülkeye
60
dan Fazla Müşteriye
İhracat Yapmaktayız